Dziś jest: Piątek 14 Grudnia 2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

wystawa

X Redzkie Impresje - urodzinowa wystawa twórców Kunsztu

To już 10 lat od kiedy Stowarzyszenie Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego Kunszt organizuje ogromną jesienną ekspozycję miłośników sztuk takich jak malarstwo, fotografia, rękodzieło czy rzeźba.

Wernisaż wystawy "Punkt wyjścia" w Spichlerzu Sztuki

22 sierpnia odbędzie się wernisaż już 3 edycji wystaw artystów niezależnych w Spichlerzu Sztuki w Wejherowie. Tym razem tematem był "Punkt wyjścia" - malarstwo inspirowane fotografią i fotografia inspirowana malarstwem.

Ponownie na trzech kondygnacjach zabytkowego Spichlerza będziemy mogli oglądać malarstwo, fotografie, instalacje, film, grafiki i rzeźby.

Rozpoczęcie wernisażu o godzinie 18:00. Zapraszamy.

Wystawa "z archiwum Akademii // litografia"

Wystawa litografii studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku z lat 1980-2014. W kolekcji także studenckie prace obecnych profesorów, ekipy Spichlerza i studentów Akademii .

Spichlerz Sztuki Wejherowo 2013

Szpichlerz Sztuki Wejherowo - akcja niezależnych artystów jednak odbędzie się również w tym roku! Organizatorom dzięki platformie polakpotrafi.pl udało się uzbierać 5040 złotych (z całkowitej kwoty 5000 złotych) co oznacza, że od 20 do 27 lipca 2013r. będzie można oglądać malarstwo, fotografię oraz rzeźbę w historycznym spichlerzu przy ulicy 12 Marca 201. Tym razem sam spichlerz ma być inspiracją dla artystów, a edycja nosi nazwę "Budowla i człowiek". Wstęp wolny. Zapraszamy!

Wystawa akordeonów w Wejherowie

Od 28 czerwca wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zobaczyć wystawę akordeonów z kolekcji Pawła Nowaka. Będzie można przyjrzeć się około 80-100 modelom akordeonów z największej, prywatnej polskiej kolekcji tego instrumentu.

Wernisaż online - MONSTFUR

Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się Wernisaż Online MONSTFUR

MONSTFUR zaprezentuje się podczas emitowanego w trakcie wernisażu filmu i odpowie na żywo na pytania gości.

Konfrontacje Sztuki Kobiecej w Rumi Janowie

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo" zaprasza na Konfrontacje Sztuki Kobiecej - 8 marca od godziny 19.00, wstęp wolny.

Subskrybuj RSS - wystawa