Dziś jest: Środa 24 Października 2018
Imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Wybory Samorządowe 2014

Michał Pasieczny

Michał Pasieczny nowym burmistrzem Rumi

Punktualnie o 21.00 zamknięto lokale wyborcze w Rumi. Według wstępnych wyników, na nowego burmistrza Rumi mieszkańcy wybrali Michała Pasiecznego, zdobył on 65% głosów. Natomiast 35% otrzymała dotychczasowa burmistrz Elżbieta Rogala-Kończak.

Elżbieta Rogala-Kończak vs Michał Pasieczny - Debata w TTM

Rumia: Kto zostanie burmistrzem w II turze wyborów - Debata

Przed nami druga tura wyborów na burmistrza Rumi. W najbliższą niedzielę zdecydujemy, czy na stanowisku pozostanie Pani Elżbieta Rogala-Kończak, czy zastąpi ją Michał Pasieczny. Kandydaci zmierzyli się podczas debaty w Twojej Telewizji Morskiej - obejrzyj wideo.

Reda: Wyniki wyborów samorządowych 2014

Kandydaci "KWW Wspólna Reda" zdominowali Radę Miejską w Redzie. Burmistrzem pozostanie Krzysztof Krzemiński, który nie dał najmniejszych szans przedstawicielowi PiS Piotrowi Skurzyńskiemu.

Wejherowo: Wyniki wyborów samorządowych

Obecny prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt pozostaje na stanowisku, zdobywając ponad 51,84% głosów, jego największy konkurent Jacek Gafka otrzymał 35,99 procentowe popracie. Sprawdź kto dostał się do Rady Miejskiej Wejherowa.

Wybory Reda Ciechocino 2013

Rumia: Wyniki wyborów samorządowych 2014

Sprawdź kto zasiądzie w nowej Radzie Miejskiej w Rumi. Według pierwszych nieoficjalnych wyników, mieszkańcy postawili na PO, która zdobyła zdecydowaną większość.

Konwencja wyborcza Gospodarność.pl

Burmistrz Rumi rozpoczęła kampanię wyborczą

Elżbieta Rogala-Kończak, od dwunastu lat burmistrz Rumi po raz czwarty wystartuje w wyborach samorządowych. - Na co dzień czuję ogromne wsparcie ze strony mieszkańców, wiem, co zrobić by miasto rozwijało się dynamicznie i bez trudu znalazłam 21 wartościowych kandydatów na radnych - powiedziała podczas konwencji KWW E. Rogala-Konczak „Gospodarnosc.pl”.

Subskrybuj RSS - Wybory Samorządowe 2014