Dziś jest: Czwartek 13 Grudnia 2018
Imieniny: Łucji, Otylii

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

Złota Medalistka Zuzia Kalbarczyk z Luzina

8 medali zdobyli wejherowscy kickboxerzy na Słowacji

Reprezentacja kickboxerów z KTS-K GOSiRT Luzino i Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego wywalczyła 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale na międzynarodowych zawodach WAKO SLOVAK OPEN w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji.

Wejherowskie Stowarzyszneie Sportowe zaprasza na zajęcie z Kickboxingu

Kickboxing trenuj w Wejherowie i Luzinie

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, wspólnie z KTS-K GOSRiT Luzino zaprasza wszystkich chętnych na treningi kickboxingu w Wejherowie i Luzinie. Klub jest członkiem Polskiego Związku Kickboxingu, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów kickboxingu.

Kickbokserzy z Wejherowa z tytułem mistrza woj. pomorskiego.

Zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego dnia 14 marca br. brali udział w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kickboxingu juniorów wersji light contact oraz kick light. Turniej organizowany był przez Klub Duet Gdańsk, trenera Tomasza Biernackiego, utytułowanego niegdyś zawodnika, niegdyś reprezentanta Polski, obecnie trenera Kadry Narodowej seniorów kickboxingu w kick-light, a także przez Okręgowy Pomorski Związek Kickboxingu i Pomorską Federację Sportu.

Grad medali w Mistrzostwach Świata w Niemczech dla Wejherowskich Kickbokserów

Fantastyczny start wejherowskich kickbokserów na mistrzostwach świata WFMC w niemieckim Hagen. Polacy zdobyli 13 medali, w tym cztery złote. Na najwyższym stopniu podium stanęli Rafał Karcz (60 kg), Oliwer Laskowski (50 kg), Patrycja Hinc (50 kg)  i Zuzanna Kalbarczyk (40 kg) w light contact.

Subskrybuj RSS - Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe