Dziś jest: Środa 12 Grudnia 2018
Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Spichlerz Sztuki

Wernisaż wystawy "Punkt wyjścia" w Spichlerzu Sztuki

22 sierpnia odbędzie się wernisaż już 3 edycji wystaw artystów niezależnych w Spichlerzu Sztuki w Wejherowie. Tym razem tematem był "Punkt wyjścia" - malarstwo inspirowane fotografią i fotografia inspirowana malarstwem.

Ponownie na trzech kondygnacjach zabytkowego Spichlerza będziemy mogli oglądać malarstwo, fotografie, instalacje, film, grafiki i rzeźby.

Rozpoczęcie wernisażu o godzinie 18:00. Zapraszamy.

Spichlerz Sztuki Wejherowo 2013

Szpichlerz Sztuki Wejherowo - akcja niezależnych artystów jednak odbędzie się również w tym roku! Organizatorom dzięki platformie polakpotrafi.pl udało się uzbierać 5040 złotych (z całkowitej kwoty 5000 złotych) co oznacza, że od 20 do 27 lipca 2013r. będzie można oglądać malarstwo, fotografię oraz rzeźbę w historycznym spichlerzu przy ulicy 12 Marca 201. Tym razem sam spichlerz ma być inspiracją dla artystów, a edycja nosi nazwę "Budowla i człowiek". Wstęp wolny. Zapraszamy!

Spichlerz Sztuki 2013 - Budowla i Człowiek + Katalog projektu Spichlerz Sztuki 2012

Pisaliśmy już o stronie internetowej Spichlerza Sztuki - teraz chcemy poinformować o bardzo ważnej akcji społecznej do jakiej możesz dołączyć! Spichlerz Sztuki postanowił zebrać pieniądze na realizację projektu Budowla i Człowiek 2013 poprzez platformę Polakpotrafi.pl i ideę crowdfunding, dzięki której i Ty możesz zostać mecenasem Spichlerza Sztuki! Zobaczcie film promujący akcję!

Kulturalny Spichlerz Sztuki

8 września ściany, podłogi, sufity, a także filary zaniedbanego i zabytkowego (jednak nie wpisanego na listę chronionych zabytków) wejherowskiego spichlerza (dawniej klub BBC Baryła) pokryły dzieła młodej sztuki lokalnej. Artyści z Trójmiasta i Małego Trójmiasta Kaszubskiego po raz pierwszy mieli szansę na prezentację wszystkich swoich prac bez obawy o ocenzurowanie.

Subskrybuj RSS - Spichlerz Sztuki