Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

spektakl

Indyjski teatr tańca "Zoriuszka" w Wejherowie

Spektakl warto zobaczyć chociażby z uwagi na kostiumy szyte przez Anetę Fitkau z materiałów sprowadzanych prosto z Indii. Dzień wcześniej po prapremierze można udać się do Różowego Słonia, w którym zawitają bollywoodzkie dźwięki. Nie wszyscy wiedzą - szef tego przybytku występuje w spektaklu jako jogin! ;-)

Recenzja i zaproszenie na spektakl "Wilk Stepowy" w Filharmonii Kaszubskiej

Pierwszy raz na scenie  Filharmonii Kaszubskiej spektakl na podstawie prozy Hermana Hesse miał  swoją premierę 15 lutego 2014 roku. Został realizowany przez teatr Teorikon w reżyserii Magdaleny Hierowskiej.

Teatr Teorikon z "Wilkiem Stepowym" po raz kolejny na deskach sceny Filharmonii Kaszubskiej pojawi się już 17 czerwca o godzinie 19:00. Zapraszamy!

ETNO SOBÓTKI W REDZIE!

W najbliższą sobotę w redzkim parku nad rzeką odbędzie się kolejna edycja Etno Sobótek. Wydarzenie rozpocznie się o 21:00 od koncertu Etnogiezz Q., o 22:00 na scenie pojawi się wejherowskie odkrycie roku w sferze muzyki folkowo elektronicznej - zespół ROD, natomiast o 23:00 będzie można zobaczyć premierę spektaklu plenerowego "Kania". Wstęp wolny. Impreza towarzysząca Multi-kulti Fest w ramach projektu Młodzież w Działaniu „Z Himalajów nad Bałtyk” (11:00-13:00).

Komedia małżeńska "3 Razy Łóżko" w Hotelu Ibis Reda

14 czerwca w sali teatralnej Hotelu Ibis Reda będzie można obejrzeć spektakl komediowy "3 Razy Łóżko" w reżyserii Piotra Dąbrowskiego. Na scenie pojawią się znani aktorzy polskiej sceny teatralnej, tacy jak Mateusz Damięcki, Michał Lesień, Piotr Cyrwus (znany jako Rysio z "Klanu"), a także Adrianna Biedrzyńska, Matylda Damięcka czy Lucyna Malec. Bilety do nabycia przed spektaklem w recepcji hotelu Ibis.

Subskrybuj RSS - spektakl