Dziś jest: Piątek 14 Grudnia 2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Port Rumia

Zadbaj o Serce, bezpłatne badania kardiologiczne w Rumi

O serce należy dbać! Zbadaj je bezpłatnie w Rumi

Każdy moment jest odpowiedni, żeby zacząć dbać o swoje serce. Już w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce”.

Byś i Dyś w Porcie Rumia

Byś i Dyś odwiedzą dzieci w Porcie Rumia

Pełna przygód wyprawa braci bliźniaków, dramatyczne sytuacje i zaskakujące zwroty akcji – to wszystko czeka najmłodszych amatorów teatru, którzy już w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan.

Warsztaty Kreatywne w Port Rumia Auchan

Zaprojektuj swój instrument! – bezpłatne warsztaty rodzinne

Oryginalne bębenki, dźwięczne marakasy czy grzechotki powstaną podczas rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Już w najbliższy weekend maluchy wraz z rodzicami dowiedzą się, jak w kreatywny sposób wykorzystać puste puszki oraz plastikowe butelki. Wstęp wolny!

Poczuj atmosferę świąt wielkanocnych!

Ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne czy barwne pisanki można podziwiać na wielkanocnym kiermaszu, który od piątku 20 marca dostępny jest na terenie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Obok świątecznych ozdób nie brakuje tradycyjnych, kaszubskich upominków, a także naturalnych przysmaków. Jarmark potrwa do niedzieli 29 marca. Wstęp wolny!

Ozdoby Wielkanocne

Stwórz wyjątkowe ozdoby wielkanocne w Porcie Rumia

Klasyczne pisanki, miękkie baranki, a także barwne króliczki będzie można stworzyć podczas kolejnych rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia. Tym razem mali artyści wspólnie z rodzicami będą mogli przygotować wyjątkowe ozdoby wielkanocne. Wspólne wyklejanie, malowanie i przyszywanie odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp wolny!

Tulipany

Kwiaty dla pań w Porcie Rumia Auchan!

Z okazji dnia kobiet Port Rumia oraz Centrum Handlowe Auchan Gdańsk  przygotowały dla swoich klientek miłą niespodziankę. Na panie, które 8 marca odwiedzą pomorskie galerie handlowe Auchan, czekają świeże i pachnące kwiaty.

Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela

Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela! - spektakl dla dzieci w Porcie Rumia

Mały zajączek czuje się bardzo samotny. Czy uda mu się znaleźć przyjaciół wśród innych zwierzątek? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Na scenie teatralnej pojawią się bowiem zwierzaki, które odkryją przed głównym bohaterem oraz widzami bajkowe umiejętności i skrywane sekrety. Wstęp wolny!

Teraz Serce - bezpłatne badania w Porcie Rumia

Przychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”

W sobotę, 24 stycznia 2015 roku w godzinach 10:00-18:00 z okazji  Dnia Babci i Dziadka w Porcie Rumia odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Strony

Subskrybuj RSS - Port Rumia