Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

muzyka

Warsztaty perkusyjne z Tomaszem Łosowskim

22 sierpnia (piątek), 11.00-14.00 przerwa oraz druga tura 15.00-17.00.
Wejściówka: 20 zł za każde spotkanie do nabycia przed każdym warsztatem. Istnieje możliwość szybszego zakupu w godzinach pracy kas.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne 58 672 27 75 lub mailowe: wck@wck.org.pl.

Electroday w Wejherowie

21 czerwca w Wejherowie zawitają legendy polskiej elektroniki. Gwiazdą wieczoru będzie Marek Biliński, znany między innymi z "Ucieczki do tropiku" z 1984 roku, gdy muzyka elektroniczna w Polsce dopiero raczkowała. Na pewno usłyszymy utwory z jego najnowszej płyty podsumowującej działalność - "Best of the best", która ukazała się na początku 2014 roku.

SUN GRASS muzyka elektroniczna VOL.3

19 lipca 2013 o godzinie 18:00 rozpocznie się już 3 edycja SUN GRASS muzyka elektroniczna. Jest to jedyna tego typu impreza w Małym Trójmieście jak i całym powiecie wejherowskim! Tegoroczną nowością są dwie sceny (w tym Scena Syndrome Of Disorder - trójmiejskiego kolektywu), dwóch VJ - eeo i 4L. W tym roku będzie można usłyszeć: dub, dubstep, drum'n'base, glitch, elektro punk, post pop, minimal trance, idm. Gwiazdami tegorocznej edycji SUN GRASS są RADIKAL GURU, Tom Encore i Procesor Plus. Uruchomiono również stronę imprezy: www.sungrass.pl Polecamy!

Sobótka w Rumi czyli Strażacki Festyn z Pompą

W najbliższą niedzielę w Parku Miejskim (Rumia Janowo) od godziny 15:30 wszyscy rządni mocnych festynowych wrażeń będą mieli okazję przyłączyć się do strażackiej inicjatywy. Napompowanej atrakcjami tygla kultur od samego początku trwania imprezy aż do jej zakończenia. Koncerty orkiestry dętej, muzyki meksykańskiej, przeboje Beatlesów i polskie standardy bigbitowe, a także cygańskie czary na scenie..

ETNO SOBÓTKI W REDZIE!

W najbliższą sobotę w redzkim parku nad rzeką odbędzie się kolejna edycja Etno Sobótek. Wydarzenie rozpocznie się o 21:00 od koncertu Etnogiezz Q., o 22:00 na scenie pojawi się wejherowskie odkrycie roku w sferze muzyki folkowo elektronicznej - zespół ROD, natomiast o 23:00 będzie można zobaczyć premierę spektaklu plenerowego "Kania". Wstęp wolny. Impreza towarzysząca Multi-kulti Fest w ramach projektu Młodzież w Działaniu „Z Himalajów nad Bałtyk” (11:00-13:00).

Subskrybuj RSS - muzyka