Dziś jest: Poniedziałek 18 Grudnia 2017
Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Miejski Dom Kultury w Redzie

Miejski Dom Kultury w Redzie rozpoczął działalność 1 października 2013r. Z dniem 28 października 2013r. powołano dyrektora Miejskiego Domu Kultury, którym w drodze konkursowej został Tomasz Wiśniewski.

Tymczasowa siedziba mieści się w budynku MOSiR, na 2 piętrze. Nowa będzie mieścić się w starej wymiennikowni Miejskiego Przedsiębiorstwa Ciepłowniczo-Komunalnego "Koksik":

Dom Kultury RedaAdres:
ul. Łąkowa 59 A
84-240 Reda

Kontakt:
tel. 58 678 31 67
email: mdk@reda.pl
www: www.mdk.reda.pl
facebook: www.facebook.com/mdkreda

 

Zgrana Reda

ZGrana Reda - spotkanie z grami planszowymi

Miejski Dom Kultury w Redzie, zaprasza na pierwsze spotkanie z „Grami Planszowymi” pod wspólnym tytułem „ZGrana Reda”. Na sympatyków gier, czekać będzie ponad 70 pozycji, z bogatej oferty gier. Na miejscu będzie można zapoznać się z najnowszymi  ale też najbardziej popularnymi „Planszówkami”.

Przez 5 godzin, nasi instruktorzy wytłumaczą zasady i wprowadzą gości w tajniki i arkana jakże popularnego i modnego sposobu spędzania wolnego czasu.

XII Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych w Redzie

Dom Kultury w Redzie zaprasza na dwunastą edycję Powiatowego Przeglądu Małych Form Teatralnych. Jak co roku na deskach Teatru Redzkiego zaprezentują się młodzi adepci sztuki aktorskiej. Zapraszamy na spektakle towarzyszące "Spacer do nikąd" oraz "Baśniosłowie".

BAŚNIOSŁOWIE to teatralno-muzyczne widowisko z pogranicza sztuki teatru i tradycji sztuki opowiadania historii.

BAŚNIOSŁOWIE - spektakl dla dzieci i młodzieży

BAŚNIOSŁOWIE to teatralno-muzyczne widowisko z pogranicza sztuki teatru i tradycji "story telling" (sztuka opowiadania historii). Bajarki opowiadają baśni z całego świata, ubarwiając je muzyką wykonywaną "na żywo" na różnorodnych instrumentach (m.in. skrzypce, akordeon, shanti chime, hinduski dzwon, bęben obręczowy, sagaty, lira korbowa) oraz specjalnie dobranymi pieśniami tradycyjnymi bądź skomponowanymi na potrzeby opowieści. Trzy Bajarki malują opowieść słowem i dźwiękiem.

Kierownik Domu Kultury w Redzie, Tomasz Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski dyrektorem Domu Kultury w Redzie

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Redzie. Komisja pod przewodnictwem burmistrz Teresy Kani wybrała spośród 10 kandydatów pana Tomasza Wiśniewskiego.

Strony

Subskrybuj RSS - Miejski Dom Kultury w Redzie