Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

koncert

Miejski Rap vol 3 GEDZ/ODME EPI KRU PRZI RYWAL THARO

Po długiej przerwie wakacyjnej Busola zaprasza Was na koncert z cyklu Miejski Rap. Tym razem - Gedz, a za dekami już znany wejherowskiej scenie Odme. Nie zabraknie takich kocurów jak EPI KRU oraz PRZI Pojawią się także debiutanci na Miejskim Rapie, są nimi Rywal i Mihu, oraz Tharo. Pamiętajcie o tej dacie .. bo będzie BANG!!

ENEJ w Bolszewie w ten czwartek!

Koncert zespołu Enej z okazji 80-lecia Gminy Wejherowo w ten czwartek! Start o godzinie 19:00 na boisku sportowym przy gimnazjum w Bolszewie. Enej supportować będzie wejherowski zespół Sfora. Wstęp wolny.

Koncert Plebanii i ROD w Fantomasie

Koncertowy wrzesień w Wejherowie zakończy się koncertami w pubie muzycznym Fantomas. Ponownie będzie można posłuchać uwielbianej przez lokalnych słuchaczy reggae - Plebanii oraz elektro folkowego zespołu ROD. Impreza rozpocznie się w piątkowy wieczór 26 września.

Afromental i Grzegorz Hyży - koncerty przy Aquasferze

Parking przy powstającej Aquasferze 12 lipca 2014 wypełnił się setkami fanów grupy Afromental i wokalisty Grzegorza Hyżego. Koncerty zorganizowane zostały z okazji wmurowania aktu erekcyjnego przyszłej Aquasfery. Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć z tej ognistej imprezy, autorstwa fotografa Macieja Stenki.

Łzy zagrają w Rumi!

Pierwszy weekend sierpnia w Małym Trójmieście Kaszubskim zapowiada się koncertowo! W Rumi podczas imprezy plenerowej na scenie pojawi się zespół Łzy z nową wokalistką - Sarą Chmiel. Ich trasa koncertowa promuje najnowszy album "Zbieg okoliczności", którym zespół chce powrócić do korzeni swojej twórczości. Na pewno usłyszymy najnowszy singiel do którego 1 lipca tego roku ukazał się teledysk - "Ogród naszych dni"!

Koncert punkowy w Fantomasie

Koncert Borgia - brudny punk z Wejherowa i Nędza - crust punk w Fantomasie (ul. Mickiewicza 4), wstęp 10 PLN.

AFROMENTAL I GRZEGORZ HYŻY W REDZIE!

Już 12 lipca w Redzie pojawi się kolejni znani artyści! Z okazji wmurowania aktu erekcyjnego przyszłej Aquasfery - Deweloper Semeko i Miejski Dom Kultury zapraszają na koncerty!

Electroday w Wejherowie

21 czerwca w Wejherowie zawitają legendy polskiej elektroniki. Gwiazdą wieczoru będzie Marek Biliński, znany między innymi z "Ucieczki do tropiku" z 1984 roku, gdy muzyka elektroniczna w Polsce dopiero raczkowała. Na pewno usłyszymy utwory z jego najnowszej płyty podsumowującej działalność - "Best of the best", która ukazała się na początku 2014 roku.

Strony

Subskrybuj RSS - koncert