Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

kino

Propozycje Multikina Rumia 18-24 października

Premiery kinowe na weekend. Na co warto iść do kina: Ambassada, Maczeta Zabija czy Życie Adeli? Podpowiadamy co warto zobaczyć w kinach od 18 do 24 października 2013. Na ekrany wejdzie kilka głośnych tytułów, m.in. „Ślepy traf” z Benem Affleckiem i Austinem Timberlakiem, melodramat „Życie Adeli”, polska komedia „Ambassada” czy „Maczeta zabija” z Dannym Trejo i Melem Gibsonem. Największą popularnością i tak cieszyć się będzie z pewnością horror „Carrie” oparty na podstawie znanej powieści Stephena Kinga. Niestety na "Życie Adeli" oraz "Carrie" będziemy musieli wybrać się do dużego trójmiasta.

Propozycje Multikina Rumia 11-17 października

Zobacz, co w tym tygodniu ciekawego grają w kinach?

W piątek 11 października do kin wchodzi "Grawitacja". Główne role odgrywają w tym filmie George Clooney i Sandra Bullock. Chociaż akcja toczy się cały czas w przestrzeni kosmicznej, to film wciąga.

Propozycje Multikina Rumia 16-22 sierpnia

Zrobiło się trochę chłodniej, nie warto jednak siedzieć w domu. Wybierzmy się do Multikina które przygotowało aż cztery wyjątkowe premiery. A już w najbliższy piątek 16 sierpnia wielbicieli fantastyki zapraszamy na Noc S-F.

Multibabykino z okazji Dnia Matki

Multikino z okazji Dni Matki, w ramach cyklu Multibabykino, zaprasza wszystkie młode mamy z ich pociechami 26 maja na specjalny pokaz filmu „Wielki Gatsby”.

Propozycje Multikina Rumia 22-28 kwietnia

Multikino w Rumi w nadchodzącym tygodniu proponuje między innymi premierowe pokazy Niepamięci z Tomem Cruisem, w 2D i 3D – Krudowie oraz Oz Wielki i Potężny (dubbing), a także Spring Breakers w reżyserii twórcy Gummo i polski akcent – Układ Zamknięty.

Teatr i 3 kina w Wejherowie - niemożliwe? A jednak się zdarzyło.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z teatrologiem badającym historię wejherowskiego teatru - Magdaleną Hierowską. Opowiedziała nam o teatrze, który istniał w Wejherowie, o kilku kinach, o twórcach pierwszych wejherowskich sztuk, o paleniu dzieł w czasie okupacji i pro ekologicznej walce uczniów w czasach komuny. Wiele ciekawostek - wiele informacji.

Subskrybuj RSS - kino