Dziś jest: Czwartek 13 Grudnia 2018
Imieniny: Łucji, Otylii

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

auchan

Zadbaj o Serce, bezpłatne badania kardiologiczne w Rumi

O serce należy dbać! Zbadaj je bezpłatnie w Rumi

Każdy moment jest odpowiedni, żeby zacząć dbać o swoje serce. Już w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce”.

Byś i Dyś w Porcie Rumia

Byś i Dyś odwiedzą dzieci w Porcie Rumia

Pełna przygód wyprawa braci bliźniaków, dramatyczne sytuacje i zaskakujące zwroty akcji – to wszystko czeka najmłodszych amatorów teatru, którzy już w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan.

Oficjalne otwarcie ul Morskiej łączącej Rumię z Redą

Droga „za Auchan” połączyła Rumię z Redą

Droga Rumia - Reda została oddana do użytku. W piątek 17 lipca oficjalnie otwarto dla ruchu ulicę Morską, która łączy ul. Kosynierów w Rumi z ul. Obwodową w Redzie.

Warsztaty Kreatywne w Port Rumia Auchan

Zaprojektuj swój instrument! – bezpłatne warsztaty rodzinne

Oryginalne bębenki, dźwięczne marakasy czy grzechotki powstaną podczas rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Już w najbliższy weekend maluchy wraz z rodzicami dowiedzą się, jak w kreatywny sposób wykorzystać puste puszki oraz plastikowe butelki. Wstęp wolny!

Poczuj atmosferę świąt wielkanocnych!

Ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne czy barwne pisanki można podziwiać na wielkanocnym kiermaszu, który od piątku 20 marca dostępny jest na terenie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Obok świątecznych ozdób nie brakuje tradycyjnych, kaszubskich upominków, a także naturalnych przysmaków. Jarmark potrwa do niedzieli 29 marca. Wstęp wolny!

Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę

Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę

Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Jeśli w proces nauczania włączymy bajkowe postaci, barwne dekoracje i wpadające w ucho piosenki, to efekt jest murowany!

Teatr Zajączek Kicek w Rumi

Teatr dla dzieci w Rumi - Zajączek Kicek

Czemu jedzenie warzyw i owoców jest tak ważne? Co może się stać, jeśli zabraknie ich w naszej diecie? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego z cyklu „Bajkowe niedziele” mali widzowie poznają tym razem losy niezwykłego leśnego bohatera walczącego o zdrową dietę swojego dziadka.

Dokończą połączenie drogowe Rumi z Redą

Dokończą drogę donikąd. To już pewne, w połowie przyszłego roku zostanie oddane do użytku połączenie drogowe ul. Kosynierów w Rumi z ul. Obwodową w Redzie.

Strony

Subskrybuj RSS - auchan