Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Zakupy

Wszystko o aktualnych oraz planowanych wyprzedażach, promocjach oraz obniżkach cen w punktach handlowych i usługowych Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Jeśli prowadzisz swoją działalność na terenie pow. Wejherowskiego i umieść swoją ofertą na naszej stronie, kontakt zakupy@mtk.pl tel. 794 040 777

Byś i Dyś w Porcie Rumia

Byś i Dyś odwiedzą dzieci w Porcie Rumia

Pełna przygód wyprawa braci bliźniaków, dramatyczne sytuacje i zaskakujące zwroty akcji – to wszystko czeka najmłodszych amatorów teatru, którzy już w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan.

Łebskie Klocki, Interaktywna wystawa klocków Lego w Łebie

Łebskie Klocki - Interaktywna Wystawa z Klocków LEGO

Takiej atrakcji dla dzieci jeszcze w Łebie nie było! Tego lata w tej uwielbianej przez wczasowiczów miejscowości, będzie można wziąć udział w bardzo ciekawym, interaktywnym wydarzeniu.

Poczuj atmosferę świąt wielkanocnych!

Ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne czy barwne pisanki można podziwiać na wielkanocnym kiermaszu, który od piątku 20 marca dostępny jest na terenie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Obok świątecznych ozdób nie brakuje tradycyjnych, kaszubskich upominków, a także naturalnych przysmaków. Jarmark potrwa do niedzieli 29 marca. Wstęp wolny!

Ozdoby Wielkanocne

Stwórz wyjątkowe ozdoby wielkanocne w Porcie Rumia

Klasyczne pisanki, miękkie baranki, a także barwne króliczki będzie można stworzyć podczas kolejnych rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia. Tym razem mali artyści wspólnie z rodzicami będą mogli przygotować wyjątkowe ozdoby wielkanocne. Wspólne wyklejanie, malowanie i przyszywanie odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp wolny!

Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę

Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę

Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Jeśli w proces nauczania włączymy bajkowe postaci, barwne dekoracje i wpadające w ucho piosenki, to efekt jest murowany!

Wizualizacja galerii - centrum handlowego w Rumi Janowie, foto JHM Development

Będzie nowa galeria handlowa w Rumi Janowie

Skierniewicka firma JHM Development wiosną przyszłego roku planuje rozpoczęcie budowy galerii handlowej. W Rumi firma znana jest z budowy "Osiedla Królewskiego".

Tulipany

Kwiaty dla pań w Porcie Rumia Auchan!

Z okazji dnia kobiet Port Rumia oraz Centrum Handlowe Auchan Gdańsk  przygotowały dla swoich klientek miłą niespodziankę. Na panie, które 8 marca odwiedzą pomorskie galerie handlowe Auchan, czekają świeże i pachnące kwiaty.

Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela

Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela! - spektakl dla dzieci w Porcie Rumia

Mały zajączek czuje się bardzo samotny. Czy uda mu się znaleźć przyjaciół wśród innych zwierzątek? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Na scenie teatralnej pojawią się bowiem zwierzaki, które odkryją przed głównym bohaterem oraz widzami bajkowe umiejętności i skrywane sekrety. Wstęp wolny!

Dziadek Mróz

Pomóż Mikołajowi w jego świątecznej pracowni!

Błyszczące bombki, barwne choinki czy figurki Mikołaja – między innymi takie świąteczne ozdoby stworzą własnoręcznie najmłodsi goście Portu Rumia podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych. W najbliższą sobotę maluchy będą mogły także spotkać się z samym świętym Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię. Wstęp wolny!

Jysk

Wielkie otwarcie sklepu JYSK w Galerii Rumia

30 maja 2014 r. (piątek) nastąpi huczne otwarcie nowego sklepu JYSK w Rumi. Tego dnia na klientów czeka dużo atrakcji i wyjątkowych ofert w niskich cenach.

Strony

Subskrybuj RSS - Zakupy