Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Zdrowie

Apteka Całodobowa w Rumi

Apteka Całodobowa w Rumi

Całodobowa apteka w Rumi na którą mieszkańcy miasta czekali wiele lat stała się faktem.

Zadbaj o Serce, bezpłatne badania kardiologiczne w Rumi

O serce należy dbać! Zbadaj je bezpłatnie w Rumi

Każdy moment jest odpowiedni, żeby zacząć dbać o swoje serce. Już w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce”.

Ciśnienie na życie - Rumia

„Ciśnienie na Życie” odwiedzi Rumię!

Już 4 i 5 września w Rumi w mobilnym centrum badań „Ciśnienie na Życie”, będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, oznaczyć poziom cholesterolu oraz zbadać wiek serca.

DietMap.pl

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe na korzyść zdrowia?

Nie można zaprzeczyć, że każdy z nas lubi podążać za najnowszymi trendami. Wraz z powszechnie panującą modą na szczupłą i zgrabną sylwetkę, a także zdrowy styl życia, coraz więcej ludzi pragnie osiągnąć szczyty w tym zakresie.

Teraz Serce - bezpłatne badania w Porcie Rumia

Przychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”

W sobotę, 24 stycznia 2015 roku w godzinach 10:00-18:00 z okazji  Dnia Babci i Dziadka w Porcie Rumia odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Mammograf w pow. wejherowskim

Bezpłatne badania mammograficzne w Rumi, Redzie i Wejherowie

Mammobus ponownie w powiecie wejherowskim. W 2015 roku kończy Pani 50 lat? Pora na bezpłatne badanie mammograficzne! Zachęcamy do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór wśród Polek.

Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka Piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi!

Rumia: zmiany w nocnej i świątecznej opiece lekarskiej

Od piątku 1 listopada całodobową oraz świąteczną opiekę medyczną nad rumskimi pacjentami przejmuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Derdowskiego 23 w Rumi. Zmiana nastąpiła w wyniku rozwiązania umowy przez Centrum Medyczne IMED z Narodowym Funduszem Zdrowia w Gdańsku.

Subskrybuj RSS - Zdrowie