Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Rajd rowerowy

Wczoraj, 28 sierpnia w Galerii Rumia odbyła się impreza pro zdrowotna pt. ,,Pożegnanie Lata" połączona z rajdem rowerowym ,, Galeria Rumia i Ty".

Pogoda dopisała a amatorów dwóch kółek nie zabrakło. W rajdzie na trasie Galeria Rumia - Reda - Kazimierz - Galeria Rumia, która liczyła ponad 11km, wzięło udział około 300 rowerzystów. Zwarta grupa rodzin z dziećmi oraz seniorów przemierzyła dystans w niespełna 1,5 h i w radosnych nastrojach dotarła na metę, gdzie na uczestników rajdu czekało mnóstwo niespodzianek.

Pierwszą z nich był poczęstunek pyszną grochówką oraz zimnymi napojami. Następnie rowerzyści uczestniczyli w licznych konkursach i quizach o tematyce rowerowej.

Ponadto w Galerii w ramach eventu pro zdrowotnego w godz.14.00-18.00 odbywały się pokazy fitness przygotowane przez instruktorki Lady Fitness Studio z Rumii, które zachęcały do wspólnych ćwiczeń oraz pokazy wietnamskiej sztuki walki Vo-Quyen.

Firma Natur House proponowała badania i porady dietetyka. Chętni mogli również zrelaksować się podczas masaży ciała przygotowanych przez firmę Najlepszy Masaż oraz peelingu dłoni wykonywanego z wyłącznie naturalnych składników firmy Organiue. Vitamin -Shop zachęcał do degustacji suplementów diety, natomiast Drogeria Natura do badania stanu skóry. Wizażystka zadbała o oryginalne makijaże Pań a ponieważ wszystkie stanowiska oferowały swoje usługi bezpłatnie zainteresowanie zgłębieniem wiedzy o tematyce pro zdrowotnej było ogromne!

Lato dobiega końca, ale podobnych imprez w Galerii Rumia obiecujemy więcej!

Komentarze na Facebooku