Dziś jest: Piątek 19 Października 2018
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Pomorska Gala Ślubna - relacja

25 listopada 2012 w Hotelu Faltom w Rumi po raz kolejny gościł wystawców oraz odwiedzających VI edycję Pomorskich Targów Ślubnych. Jak co roku zwiedzający mieli okazję przyjrzeć się ofercie kilkudziesięciu firm oferujących usługi związane z ślubem i weselem.

Główne atrakcje odbyły się na scenie, a były to m.in. pokazy makijażu ślubnego w wykonaniu Eli Skoczeń oraz Anny Jasińskiej, pokazy oraz nauka tańca towarzyskiego prowadzone przez PURE Fitness. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz sukni ślubnych firm Cymbeline Paris, Pronovias Barcelona, Justin Aleksander i Sincerity.

W przerwach pomiędzy pokazami zwiedzający mogli skorzystać z degustacji świetnych tortów weselnych cukierni Czernis, nam najbardziej smakował tort malinowy z czekoladowym biszkoptem. Degustację słonych przekąsek w tym  świetnych pasztecików zapewniła restauracja Ośrodka Wypoczynkowego ,,Zawiaty". 

Gala Ślubna zakończyła się losowaniem atrakcyjnych nagród. Główną była suknia ślubna hiszpańskiej marki Pronovias o wartości 6 tysięcy złotych. Kolejna edycja Pomorskiej Gali Ślubnej już za rok, serdecznie zapraszamy.

Listę wystawców znajdą Państwo na stronie: http://pomorskagalaslubna.pl/

Komentarze na Facebooku