Dziś jest: Piątek 19 Października 2018
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Sport

Wydarzenia sportowe w Rumi, Redzie i Wejherowie, sukcesy naszych sportowców.

Streetball Małego Trójmiasta Kaszubskiego

W dniu 4 czerwca br. na Placu Jakuba Wejhera w Wejherowie odbył się turniej koszykówki ulicznej pod nazwą „Streetball Małego Trójmiasta Kaszubskiego” organizowany przez UKS Basket Ósemka Wejherowo.

APS Rumia wkracza w decydująca fazę rozgrywek siatkarskich

Kadetki i młodziczki APS Rumia wkraczają w decydująca fazę rozgrywek siatkarskich

Juniorki Akademii Piłki Siatkowej Rumia w ostatni weekend lutego wzięły udział w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski. Z rozegranych w Policach zawodów nie udało przywieźć awansu do kolejnej fazy rozgrywek, ale zacięta walka jaką podjęły rumianki spotkała się z uznaniem obserwatorów. Do walki na szczeblu centralnym szykują się także pozostałe zespoły Akademii – Kadetki i Młodziczki.

Mistrzostwa Bałtyku w Rumi - Baśka Kaszubska

Mistrzostwa Bałtyku w Baśce Kaszubskiej Rumia 2016

Mistrzem Bałtyku w Baśce Kaszubskiej (Kaszëbë Baszka) został Jerzy Bojka z klubu Bocara Osłoniono. Mistrzostwa Bałtyku, które odbyły się w Rumi były inauguracją rozgrywek Masters Kaszëbë 2016 na Kaszubach i Pomorzu.

Złota Medalistka Zuzia Kalbarczyk z Luzina

8 medali zdobyli wejherowscy kickboxerzy na Słowacji

Reprezentacja kickboxerów z KTS-K GOSiRT Luzino i Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego wywalczyła 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale na międzynarodowych zawodach WAKO SLOVAK OPEN w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji.

61 setów na 61 lat Rumi

Siatkarski weekend w Rumi

II-ligowy zespół APS Rumia przegrał w piątek z UKS Orzeł Elbląg, ale pozostałe dwa dni weekendu zakończyły się zdecydowanie lepiej. W sobotę reprezentacja Rumi wygrała z przedstawicielami Redy, w w niedzielę sukces odniosły młodzieżowe zespoły Akademii Piłki Siatkowej Rumia.

Tytani Wejherowo

Tytani pokonują V-ce lidera II ligi !!!

Kolejne zwycięstwo odnieśli szczypiorniści Tytanów Wejherowo. Tym razem, we własnej hali wygrali z niepokonanym dotąd SMS ZPRP II Gdańsk 31:28 (11:11).

Travel & Action Invitational – rozegrany

Dnia 8 sierpnia 2015 roku, na polu Sierra Golf Club w okolicy Wejherowa, odbył się jubileuszowy turniej golfowy organizowany przez biuro podróży Travel & Action.

Strony

Subskrybuj RSS - Sport