Dziś jest: Czwartek 13 Grudnia 2018
Imieniny: Łucji, Otylii

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Decyduj o redzkiej kulturze

Zapraszamy gorąco do wypełnienia ankiety (w formie elektronicznej) przygotowanej przez Panią Kierownik Działu Kultury MOKSiR Reda, Paulinę Piotrowską.

Analiza danych z wypełnionych ankiet pomoże w podniesieniu zróżnicowaniu i jakości oferty kulturalnej w Redzie, poznaniu Waszych potrzeb i konkretnych oczekiwań, wpłynie także na usprawnienie promocji (kanały informowania o nadchodzących i bieżących inicjatywach kulturalnych w Redzie).

Ankieta ma również za zadanie zdemokratyzować naszą małą miejską przestrzeń. Jednym z jej głównych celów jest bowiem dążenie do stanu, w którym mieszkańcy Redy (mieszkańcy w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach) mają realny wpływ na to co i jak dzieje się w redzkiej kulturze.

Mamy już około 100 ankiet...a Redę zamieszkuje przecież ponad 20.000 mieszkańców!!!! Zatem wypełnijcie i MIEJCIE WPŁYW!

Praca z ankietą zajmuje najwyżej 10 minut. Warto poświęcić ten czas!

Ankieta znajduje się tutaj:

http://www.ankietka.pl/ankieta/70114/ankieta-dotyczaca-uczestnictwa-mieszkancow-redy-w-zyciu-kulturalnym-miasta.html

Już wkrótce zapoznamy Was z kalendarzem imprez kulturalnych na rok 2012, zapraszając oczywiście do dyskusji.

I jeszcze świeżutki news - prawdopodobnie w październiku 2012 roku na działalność kulturalną w Redzie zostanie przekazany budynek obecnej wymiennikowni Koksika na ulicy Łąkowe. WRESZCIE kultura w Redzie będzie miała swój własny dom (bez niekończących się pokazów - na jedynej obecnie dostępnej kulturze sali widowiskowej MOKSiRu - kołder wyczesanych z wełny podbrzusza wielbłądziego i bez prezentacji cudownych ziół, garnków Zeptera tudzież innych cudów). Allelujah!

Komentarze na Facebooku