Dziś jest: Piątek 19 Października 2018
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Wiadomości

BUS 500+ odwiedzi Rumią, Redę i Wejherowo

BUS 500+ w Rumi, Redzie i Wejherowie

W dniach 23-24 maja do Małego Trójmiasta Kaszubskiego przyjedzie BUS 500+ czyli specjalny mobilny punkt informacyjny programu "Rodzina 500+".

Harcerze z Rumi na międzynarodowym zlocie w Czechach.

Dziesięcioosobowy partol z Hufca ZHP Rumia w dniach 13-16.05.2016 r. wyjechał na międzynarodowy zlot skatów InterCamp. Tegoroczna impreza odbywała się w Czechach, w mieście Jaroměř  na terenie twierdzy Josefov.

Egon zagłodzony pies rasy Tosa Ina

Egon - kolejny dramat zagłodzonego psa!!!

Wychudzony i zabiedzony został znaleziony w lesie, pomiędzy Rumią a Gdynią. Myślicie, że się błąkał? Nie! Został znaleziony, przywiązany grubym sznurem do drzewa!!!

Iwona Necel - kandytatka na Miss Polski na wózku 2016

Pomóż Iwonie zdobyć tytuł Miss Polski na wózku!

Niepełnosprawna Iwona Necel walczy o tytuł najpiękniejszej Polki poruszającej się na wózku. To nie są zwykłe wybory miss. To pokazanie światu, że niepełnosprawność, to jeszcze żadna przeszkoda.

Zderzenie 3 aut na Rekowskiej Górce

Pecha mieli w piątek 13 kierowcy trzech aut, które zostały uszkodzone podczas kolizji na Rekowskiej Górce. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Rozbiórka sklepu Bazar w Rumi

„Bazar” w Rumi zrównają z ziemią

Rozpoczęły się prace rozbiórkowe budynku zlokalizowanego w pobliżu skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Starowiejskiej w centrum Rumi. Dotychczas stał tam „bazar”, budynek, w którym istniał sklep i pub, a który przez ostatnie lata… już tylko straszył przechodniów i kierowców.

Regaty TrójCup 2016 o puchar Małego Trójmiasta Kaszubskiego mtk

VII Regaty TrójCup 2016 o puchar MTK

W dniach 7- 8 maja 2016 r., na wodach Zatoki Gdańskiej odbędą się VII Regaty TrójCup MTK organizowane przez Stowarzyszenie Gmin "Małe Trójmiasto Kaszubskie" oraz Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej.

Strony

Subskrybuj RSS - Wiadomości