Dziś jest: Piątek 14 Grudnia 2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Biznes

Meble Dom Reda

Meble z prawdziwego drewna

Zakładów takich, jak ten funkcjonujący w Redzie jest coraz mniej. Działająca od kilkunastu lat firma Mebledom oferuje wyposażenie nowoczesne, klasyczne oraz w stylu retro, a wszystko wykonane z litego drewna.

Oszędności

Planujesz inwestowanie oszczędności? Wybieraj promocyjne oferty lokat bankowych

Decydując się na lokatę bankową, chcemy wybrać najlepszą, oferującą nam jak największy zysk w skali roku. Często jednak z własnego lenistwa i niechęci do dodatkowych formalności, wybieramy lokaty bankowe oferowane przez bank, w którym mamy rachunek rozliczeniowy. Czasami warto wybrać konkurencyjną instytucję finansową, aby właśnie jej powierzyć swoje środki pieniężne.

Łebskie Klocki, Interaktywna wystawa klocków Lego w Łebie

Łebskie Klocki - Interaktywna Wystawa z Klocków LEGO

Takiej atrakcji dla dzieci jeszcze w Łebie nie było! Tego lata w tej uwielbianej przez wczasowiczów miejscowości, będzie można wziąć udział w bardzo ciekawym, interaktywnym wydarzeniu.

Warsztaty Kreatywne w Port Rumia Auchan

Zaprojektuj swój instrument! – bezpłatne warsztaty rodzinne

Oryginalne bębenki, dźwięczne marakasy czy grzechotki powstaną podczas rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Już w najbliższy weekend maluchy wraz z rodzicami dowiedzą się, jak w kreatywny sposób wykorzystać puste puszki oraz plastikowe butelki. Wstęp wolny!

Poczuj atmosferę świąt wielkanocnych!

Ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne czy barwne pisanki można podziwiać na wielkanocnym kiermaszu, który od piątku 20 marca dostępny jest na terenie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Obok świątecznych ozdób nie brakuje tradycyjnych, kaszubskich upominków, a także naturalnych przysmaków. Jarmark potrwa do niedzieli 29 marca. Wstęp wolny!

Ozdoby Wielkanocne

Stwórz wyjątkowe ozdoby wielkanocne w Porcie Rumia

Klasyczne pisanki, miękkie baranki, a także barwne króliczki będzie można stworzyć podczas kolejnych rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia. Tym razem mali artyści wspólnie z rodzicami będą mogli przygotować wyjątkowe ozdoby wielkanocne. Wspólne wyklejanie, malowanie i przyszywanie odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp wolny!

Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę

Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę

Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Jeśli w proces nauczania włączymy bajkowe postaci, barwne dekoracje i wpadające w ucho piosenki, to efekt jest murowany!

Wizualizacja galerii - centrum handlowego w Rumi Janowie, foto JHM Development

Będzie nowa galeria handlowa w Rumi Janowie

Skierniewicka firma JHM Development wiosną przyszłego roku planuje rozpoczęcie budowy galerii handlowej. W Rumi firma znana jest z budowy "Osiedla Królewskiego".

Tulipany

Kwiaty dla pań w Porcie Rumia Auchan!

Z okazji dnia kobiet Port Rumia oraz Centrum Handlowe Auchan Gdańsk  przygotowały dla swoich klientek miłą niespodziankę. Na panie, które 8 marca odwiedzą pomorskie galerie handlowe Auchan, czekają świeże i pachnące kwiaty.

Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela

Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela! - spektakl dla dzieci w Porcie Rumia

Mały zajączek czuje się bardzo samotny. Czy uda mu się znaleźć przyjaciół wśród innych zwierzątek? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Na scenie teatralnej pojawią się bowiem zwierzaki, które odkryją przed głównym bohaterem oraz widzami bajkowe umiejętności i skrywane sekrety. Wstęp wolny!

Strony

Subskrybuj RSS - Biznes