Dziś jest: Środa 26 Września 2018
Imieniny: Wawrzyńca, Kosmy, Damiana

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Weselnik

Weselnik Małego Trójmiasta to praktyczny przewodnik dla par organizujących ślub i wesele w regionie powiatu Wejherowskiego i Trójmiasta. Znajdą Państwo u nas ciekawe artykuły, katalog firm branży ślubnej taki jak sale weselne, fotografowie, organizatorzy, kwiaciarnie, porozmawiasz na forum ślubnym, znajdziesz ogłoszenia.
Zobacz forum dyskusyjne: Weselnik Małego Trójmiasta

Targi Ślub i Wesele 2015 Gdańsk

XII Targi Ślub i Wesele w Gdańsku

Targi ślubne w Gdańsku to obowiązkowe wydarzenie dla tych którzy chcą zorganizować ślub marzeń. Jakie kreacje będą królować w sezonie 2015? Jakie atrakcje, dodatki i trendy w fotografii ślubnej są teraz modne? Odpowiedzi na te pytania przyszli małżonkowie poznają już 24-25 stycznia podczas Targów Ślub i Wesele na hali AWFiS w Gdańsku-Żabiance.

Dorota Gardias

Dorota Gardias: Sesja z noworodkiem to genialna pamiątka. Taką fotografię można dać dziecku jako prezent na 18. urodziny

Na noworodkowe sesje zdjęciowe decyduje się coraz więcej rodziców, nie tylko znanych. Aby takie fotografie były wspaniałą pamiątką i dobrą zabawą dla całej rodziny, dziecko musi mieć zapewniony komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dorota Gardias, która zdecydowała się na sesję z córeczką Hanią, przestrzega, że fotograf nie powinien używać innego światła niż dzienne, a w studio zdjęciowym powinno być wystarczająco ciepło, by niemowlę nie zmarzło, nawet będąc w samej pieluszce.

VIII Pomorska Gala Ślubna

Pomorska Gala Ślubna - targi weselne w Rumskim Faltomie

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać wytworne suknie, ciekawe dekoracje, biżuterię jak również skosztować czekolady płynącej z pięknej fontanny, degustować tort weselny czy podziwiać piękne auta do ślubu, zdjęcia ślubne, przepiękne wiązanki ślubne.

Pomorska Gala Ślubna - relacja

25 listopada 2012 w Hotelu Faltom w Rumi po raz kolejny gościł wystawców oraz odwiedzających VI edycję Pomorskich Targów Ślubnych. Jak co roku zwiedzający mieli okazję przyjrzeć się ofercie kilkudziesięciu firm oferujących usługi związane z ślubem i weselem.

Pomorska Gala Ślubna 2012 w Rumi

VI Pomorska Gala Ślubna w Rumi

Pomorska Gala Ślubna to event na którym wszystkich planujących śluby i wesela nie powinno zabraknąć.

Kaszubsko Pomorskie Targi Ślubne

20 listopada w Hotelu Murat w Redzie, w godzinach 11-18, odbywać się będą Kaszubsko Pomorskie Targi Ślubne. Impreza promować będzie powiat wejherowski i okolice jako miejsce atrakcyjne do organizacji wesel.

Subskrybuj RSS - Weselnik