Dziś jest: Czwartek 13 Grudnia 2018
Imieniny: Łucji, Otylii

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Małe Trójmiasto

Małe Trójmiasto Kaszubskie (po kaszubsku Môłi Kaszëbsczi Trójgard) – nazwa zespołu trzech miast w powiecie wejherowskim, na północny zachód od Trójmiasta. W jego skład wchodzą: Wejherowo, Reda i Rumia. Zespół miejski związany jest istnieniem Stowarzyszenia Gmin "Małe Trójmiasto Kaszubskie", zawiązanego poprzez władze tychże miast w 2001 roku. Związkowi przewodniczy największe miasto – Wejherowo.

Regaty TrójCup 2016 o puchar Małego Trójmiasta Kaszubskiego mtk

VII Regaty TrójCup 2016 o puchar MTK

W dniach 7- 8 maja 2016 r., na wodach Zatoki Gdańskiej odbędą się VII Regaty TrójCup MTK organizowane przez Stowarzyszenie Gmin "Małe Trójmiasto Kaszubskie" oraz Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej.

Teatr Zajechał do Małego Trójmiasta listopad, grudzień 2015

Teatr Zajechał do Małego Trójmiasta

Trzeci raz "Teatr Gdynia Główna" odwiedzi Małe Trójmiasto Kaszubskie z projektem "Teatr Zajechał". Tym razem zaprezentuje swoje interpretacje prozy Guntera Grassa, Ryszarda Kapuścińskiego i Mariana Pankowskiego, jak również adaptacje dramatów Witkacego i Sergea Kribusa.

Teatr ZAJECHAŁ do Małego Trójmiasta Kaszubskiego!

Teatr Zajechał jest projektem z wieloletnią tradycją, w którym sztuka teatralna opuszcza mury instytucji, żeby wyjść na spotkanie widza w miejscach mu najbliższych - bibliotekach, świetlicach, domach kultury, parafiach.
Tej jesieni Teatr Zajechał po raz pierwszy zagości w progach Małego Trójmiasta Kaszubskiego!

MAŁE TRÓJMIASTO KASZUBSKIE INDUSTRIALNIE - Kalendarz na 2014r

Konkurs fotograficzny - Małe Trójmiasto Kaszubskie Industrialnie

Stowarzyszenie „Nadmorska Grupa Fotograficzna” zaprasza do udziału w konkursie „MAŁE TRÓJMIASTO KASZUBSKIE INDUSTRIALNIE” Kalendarz na 2014r.  Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie „Nadmorska Grupa Fotograficzna” Stowarzyszenie Gmin „Małe Trójmiasto Kaszubskie”, oraz Działy Promocji Miast Redy, Rumi i Wejherowa. 

Subskrybuj RSS - Małe Trójmiasto