Dziś jest: Piątek 14 Grudnia 2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

JUMPCITY Rumia otwiera park trampolin. Znamy termin otwarcia oraz cennik parku trampolin

Jumpcity w Rumi otwarcie 3 czerwca 2017 cennik port rumia

W pierwszy czerwcowy weekend w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej 108 zostanie otwarte JUMPCITY - najnowocześniejszy park trampolin w Trójmieście.

Skaczemy z radości w Rumi
Park Trampolin JUMPCITY w Rumi to ponad 2000 m2 trampolin, które będą podzielone na następujące areny: basen z gąbkami, trampolinę sportową Super-Quad o powierzchni blisko 20m2, ścieżki akrobatyczne, arenę do zbijaka, arenę główną, trampoliny z koszami oraz arenę gladiatorów. Ponadto w JUMPCITY w Rumi zadebiutuje Ninja Box, czyli tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami.

- Dzięki ponad trzyletniemu doświadczeniu w prowadzeniu parków trampolin wiemy, co lubią nasi goście. Nie wyobrażamy sobie parku bez basenu z gąbkami czy trampoliny sportowej. W Rumi zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie całkowitej nowości w JUMPCITY, czyli Ninja Box - mówi Maciej Leśniak, założyciel i pomysłodawca JUMPCITY.

Otwarcie czwartego parku JUMPCITY. Atrakcje przez cały weekend
Podczas Weekendu Otwarcia na gości czekać będzie wiele atrakcji, a wśród nich pokazy i konkursy, w których do wygrania będą gadżety i kody rabatowe od JUMPCITY. Każdy, kto zarezerwuje wejście w weekend 3-4 czerwca ma szansę zmierzyć się z trenerami na arenie gladiatorów, zobaczyć w akcji akrobatów i nauczyć się robić salto pod okiem doświadczonej kadry.

- W Rumi, podobnie jak w naszych pozostałych lokalizacjach, będzie obowiązywać godzinowy system wejść. Oznacza to, że wejście na trampoliny rozpoczyna się zawsze o równej godzinie. Pierwszeństwo będą miały osoby, które zakupią bilet online. Istnieje możliwość zakupu biletu w recepcji, ale tylko pod warunkiem, że na daną godzinę są jeszcze wolne miejsca - mówi Daria Czajka z JUMPCITY. - Dodatkowo nie zmieni się system wejść najmłodszych. Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z parku tylko pod stałą opieką rodzica lub opiekuna. Do 7 roku życia opiekun musi osobiście asekurować dziecko na trampolinach, jest też uprawniony do bezpłatnego wstępu na trampoliny, pozostaje jedynie zakup biletu dla dziecka. Po 7 roku życia opiekun musi przebywać na terenie parku i nie przysługuje mu darmowe wejście na trampoliny. Młodzież w wieku od 13 do 18 lat może korzystać z JUMPCITY za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Zgoda może być udzielona jedynie na udostępnionym przez JUMPCITY formularzu - dodaje.

JUMPCITY swoją działalność rozpoczęło w Gdyni ponad 3 lata temu, w 2016 roku kolejno powstawały parki w Katowicach oraz w Gdańsku. Znany jest już zakres cen, jakie będą obowiązywać w JUMPCITY w Rumi.

Cennik:
Wejście indywidualne na 60 minut
- online 28 zł/ osoba
- na miejscu 32 zł/ osoba
Wejście grupowe na 60 minut (od 6 osób)
- online 24 zł/ osoba
- na miejscu 28 zł/ osoba
* gwarancję wejścia mają osoby, które zakupiły bilet online
** przy pierwszej wizycie do cen należy doliczyć 5 zł za obowiązkowe skarpetki antypoślizgowe wielokrotnego użytku

Park trampolin JUMPCITY Rumia
ul. Grunwaldzka 108
(teren Portu Rumia)

 

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Reklama

Jak rozumiem dziecko do 7 lat musi być z opiekunem i ten opiekun nie płaci, młodzież od 13 do 18 za pisemną zgodą rodziców, natomiast dziecko ,które już skończyło 7 lat a, a nie ma jeszcze 13 musi być również z opiekunem, ale ten już musi zapłacić za swój bilet?? Trochę to jest dziwne przyznam szczerze,, czemu tak??? Mam syna ma 9 lat , chcę , żeby poskakał, ale dlaczego ja muszę płacić skoro ja nie mam ochoty skakać????

Komentarze na Facebooku