Dziś jest: Piątek 19 Października 2018
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Koncert Dominic John Sebastian w Redzie

Kiedy: 
sobota, 20 Kwiecień, 2013 - 20:00
Gdzie: 
sala kultury MOKSIR, Reda (ul. Łąkowa 59, 2 piętro)
Wstęp: 
wolny

W sobotę 20 kwietnia w redzkim MOKSIR odbędzie się folk-rockowy koncert gdyńskiego singera Dominika Johna Sebastiana. Rozpoczęcie o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

 

Dominic John Sebastian - singer-songwriter, autor piosenek i wokalista tworzący w nurcie anglojęzycznego folk-rock'a i folku współczesnego o szerokim brzmieniu i różnorodnych wpływach. Dźwięki jego gitary akustycznej i wokal przepełnione są pasją i emocjami. Podczas koncertów Dominic'a nie brakuje jednak popowych i bluesowych akcentów. Występuje zarówno solo jak i z zespołem. Najczęściej gra koncerty w 3-osobowym składzie z różnorodnym instrumentarium akustycznym (m.in. gitara, flety, akordeon, orchestral bells, harmonijka ustna, cajon). Na scenie Dominic prezentuje dużą żywiołowość i głęboko emocjonalną interpretację swoich piosenek opowiadających w metaforycznym sensie o miejscach, ludziach, relacjach i doświadczeniach. 
Na początku tego roku Dominic wydał swoją koncertową EP-kę „My Road” przygotowując się obecnie do nagrania albumu studyjnego.

Podczas koncertu w Redzie Dominic zagra w składzie 3-osobowym prezentując swoje autorskie piosenki znane już trójmiejskim odbiorcom muzyki akustycznej, a także kilka nowych kompozycji.

 

www.dominicjohnsebastian.com

www.facebook.com/dominicjohnsebastianmusic