Dziś jest: Poniedziałek 18 Grudnia 2017
Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Co, gdzie, kiedy?

Teatr Zajechał do Małego Trójmiasta listopad, grudzień 2015

Teatr Zajechał do Małego Trójmiasta

Trzeci raz "Teatr Gdynia Główna" odwiedzi Małe Trójmiasto Kaszubskie z projektem "Teatr Zajechał". Tym razem zaprezentuje swoje interpretacje prozy Guntera Grassa, Ryszarda Kapuścińskiego i Mariana Pankowskiego, jak również adaptacje dramatów Witkacego i Sergea Kribusa.

Filharmonia Kaszubska w Wejherowie

Wiosenny tydzień w Filharmonii Kaszubskiej

Koniec świąt to okres leniwego powrotu do rzeczywistości, kiedy nawracają sprawy życia codziennego. To również czas, w którym każdy z nas szuka odbicia od problemów wydających się nasilać po długim momencie ich absencji. Filharmonia Kaszubska przygotowała komplet wydarzeń następujących po sobie, które złagodzą powrót do poświątecznej ‘normalności’.

Propozycje filmowe w Multikino Rumia 6 - 12 luty

W najbliższy weekend w kinach Małego Trójmiasta zobaczymy dwie premiery: Jupiter: Intronizacja oraz Barbie: Super Księżniczki . W najbliższym czasie czekają nas także wydarzenia specjalne:

Teatr ZAJECHAŁ do Małego Trójmiasta Kaszubskiego!

Teatr Zajechał jest projektem z wieloletnią tradycją, w którym sztuka teatralna opuszcza mury instytucji, żeby wyjść na spotkanie widza w miejscach mu najbliższych - bibliotekach, świetlicach, domach kultury, parafiach.
Tej jesieni Teatr Zajechał po raz pierwszy zagości w progach Małego Trójmiasta Kaszubskiego!

Propozycje kinowe w Multikino Rumia i WCK Wejherowo 24-30 stycznia

W najbliższy weekend w kinach Rumi i Wejherowa zobaczymy dwie premiery: Paranormal Activity Naznaczeni oraz Sierpień w Hrabstwie Osage

W kinach możemy też obejrzeć "Pod Mocnym Aniołem" Smarzowskiego. Smarzowski doskonale rozumie problemy, z jakimi borykają się Polacy. Czasem mówi nawet o nich w sposób mocno przesadzony, ale właśnie za to polscy kinomani go lubią.

Konkurs: Rozdajemy bilety do Multikino Rumia

Konkurs: Rozdajemy bilety do Multikino Rumia

W piątek w sieci Multikino odbędzie się 14. edycja Nocy Kina. W programie są m.in. Red 2, Wolverine, Drugie Oblicze. Mamy trzy podwójne bilety na seanse w Rumi. 

Strony

Subskrybuj RSS - Co, gdzie, kiedy?