Dziś jest: Środa 12 Grudnia 2018
Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Będzie nowa galeria handlowa w Rumi Janowie

Wizualizacja galerii - centrum handlowego w Rumi Janowie, foto JHM Development

Skierniewicka firma JHM Development wiosną przyszłego roku planuje rozpoczęcie budowy galerii handlowej. W Rumi firma znana jest z budowy "Osiedla Królewskiego".

Galeria handlowa ma stanąć przy ul. Gdańskiej i Dębogórskiej naprzeciw Osiedla Królewskiego. Obiekt będzie posiadał 3 tys. mkw powierzchni użytkowej. W jednopoziomowym centrum handlowym będzie 7 lokali handlowo-usługowych oraz market spożywczy o powierzchni 1 tyś mkw. Dla klientów przewidziano parking na 112 samochodów.

Na pierwsze zakupy klienci będą mogli wybrać się w grudniu 2014 r.  Obecnie trwa proces komercjalizacji. Firma szuka najemców lokali o powierzchni od 45 do 765 mkw.

Komentarze (40)

Dodaj komentarz

Reklama

Nie dość że w Rumi jest już chyba więcej biedronek to jeszcze teraz następną otwierają w Galeri Rumia na miejscu Delimy a Delima to jest super sklep klienci go chwalą pracownicy są mili i fajni nawet ochrona jest fajna wiem bo ja sama tam pracuje ale teraz muszę zacząc szukać nowej pracy bo Delime zamykają i tam ma być biedronka a moim zdaniem Biedronek w Rumi jest za dużo, prawda?

Proponuję pierwsze w Aglomeracji Gdańskiej Aldi. Niemiecka sieć poszukuje powierzchni użytkowej pod wynajem od 800 do 1.200 m2, więc największy lokal w tym centrum spełnia wymogi. Podobnie też miejsce na parking (potrzeba ok. 100 miejsc parkingowych) oraz możliwość dostawy 40-tonowymi samochodami ciężarowymi (wręcz idealna, z wykorzystaniem Trasy Kwiatkowskiego i ciągu Hutnicza-Dąbrowskiego-Pomorska). Wspomnę, iż najbliższe supermarkety tej sieci są w Bydgoszczy, Pile i Toruniu.

Przecież nie zabudowują całych "łąk"... A w tamtym miejscu przyda się taki obiekt. Galeria.. To nie będzie obiekt jak Galeria Rumia, tylko parterowy budynek handlowy na kilka sklepów. A z najgorszych pomysłów, to jest budowa nowego kompleksu mieszkaniowego przy Pomorskiej. Czekam tylko aż zaczną budować nowe bloki między starymi blokami, bo przecież tam jest jeszcze tyle miejsca.

Ujęcia wody są dalej w stronę ul. Pomorskiej. Jak sprawdzisz na google maps, to zauważysz, że jest tam wyraźna "granica". Część z ujęciem wody, na osiedlu nazywamy "łąkami" i tam rzeczywiście nie można nic budować. A za tą "granicą" do ul. Dębogórskiej to teren prywatny i mogą sobie tam budować co chcą.

SUPER BĘDĄ MIEJSCA PRACY ZA 1200 PRZEZ CAŁY MIESIĄC. MOŻE BY WYMYŚLELI JAKĄ FIRMĘ GDZIE MOŻE MY BĘDZIEMY SPRZEDAWAĆ SWOJE PRODUKTY . A NIE NIEWOLNIKAMI . ZA 1.200 ZL .NARODZIE OBÓDŻ SIĘ .BO WŁODAŻE WALĄ NAS PO ŁBACH A MY SIĘ CIESZYMY . NAJLEPIEJ JAKBYŚMY CHODZLI POD URZĄD PO PRACY PO TALERZ ZUPY .ONI BY SIĘ CIESZYLI . I WALILI SOBIE JESZCZE WIĘKSZE PREMIE .. DO BOJU RUMIANIE DO BOJU .NIE BÓJCIE SIĘ

Nie wiem kto i jak wpadł na ten pomysł, ale już wiem, że to będzie totalny niewypał. Mamy auchan, mamy Galerie Rumie w której i tak nic się nie dzieje, w Gdyni jest Riviera, w której jest dosłownie wszystko, więc po jaką chole** nam kolejny moloch, w którym i tak nic się nie będzie działo ?!

Pani siedząca w biurze sprzedaży mieszkań JHM nawet nie raczyła uprzedzić przy sprzedaży!ojjj nie ładnie,a ta sama firma! wydaje mi się,że powinno się ując wszystkie aspekty za i przeciw a nie tylko za ,że wszytsko jest cudnie i cacy,nie polecam firmy ogólnie JHM tak na przyszłośc,odradzam jakichkolwiek z tą firmą wspólnych interesów i wynajmu!!!!!

ja sie ciesze ze będzie w końcu jakiś normalny sklep spożywczy bo mamy tylko delikatesy. jestem za biedronką! i popieram developera że tak się rozwija.mieszkam już tu od 4 lat i nie widze ani jednego problemu. Ludzie szukają sami problemów widocznie nie mają swoich. pozdrawiam

Komentarze na Facebooku