Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Weronika Korthals w duecie z Grzegorzem Skawińskim

Weronika Korthals

"Do Dna" to singiel Weroniki Korthals nagrany pod koniec 2014 roku w duecie z Grzegorzem Skawińskim. Za kilka dni rozpoczną się zdjęcia do teledysku promującego piosenkę.

Weronika Korthals pisząc słowa do tej piosenki, chciała zaśpiewać ją w duecie z Grzegorzem Skawińskim. Z pomocą swojego managera, który zaprezentował utwór artyście, udało się namówić Grzegorza do współpracy.

 

 

"Napisałam tę piosenkę z myślą o duecie z Grzegorzem Skawińskim. Trochę nieśmiało poinformowałam o tym swojego managera, który wziął sprawy w swoje ręce i utwór zaprezentował Grzegorzowi. Moja kompozycja bardzo mu się spodobała i zaśpiewaliśmy ją wspólnie" – mówi Weronika Korthals.

W czwartek 5 lutego w gdańskim Teatrze Szekspirowskim zaczynają się zdjęcia do teledysku promującego singiel "Do Dna". W klipie wezmą udział m.in. Grzegorz Skawiński i Marcelina Zawadzka.

Piosenkarka niedawno podpisała kontrakt z wytwórnią MJM Music, która ma w swoim portfolio takich artystów jak Katie Melua, Sarah Blasko, Power of Trinity czy Carrion. Pod szyldem MJM Music w tym roku zostanie wydana nowa, trzecia solowa płyta Weroniki Korthals. Będzie to album pełen uroczych dźwięków i tego co w duszy gra Weronice.

Weronika Korthals to wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Związana ze sceną od najmłodszych lat. Autorka sukcesów zespołu Ha-Dwa-O!. Ma na koncie dwie płyty solowe inspirowane folklorem kaszubskim. Artystka ma za sobą liczne sukcesy, m.in.: dwa zwycięstwa w "Szansie Na Sukces", występy na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i na Krajowym Finale Konkursu Piosenki "Eurowizja", udział w programie "Bitwa Na Głosy", szereg zwycięstw w festiwalach muzycznych i poetyckich w całym kraju.

Komentarze na Facebooku