Dziś jest: Piątek 19 Października 2018
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Teatr dla dzieci w Rumi - Zajączek Kicek

Teatr Zajączek Kicek w Rumi

Czemu jedzenie warzyw i owoców jest tak ważne? Co może się stać, jeśli zabraknie ich w naszej diecie? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego z cyklu „Bajkowe niedziele” mali widzowie poznają tym razem losy niezwykłego leśnego bohatera walczącego o zdrową dietę swojego dziadka.

Zajączek Kicek odwiedzi dzieci w Rumi!

Mały zajączek Kicek ma bardzo trudne zadanie – musi za wszelką cenę zdobyć soczystą marchew. Tylko zawarte w niej witaminy są bowiem w stanie uratować zdrowie jego dziadka Skakazjusza, który na co dzień odżywia się niezdrowymi słodyczami. Czy bohaterowi uda się stawić czoła nieżyczliwym leśnym sąsiadom i dostarczyć dziadkowi cenne warzywo? Niezbędna może okazać się pomoc małych widzów, którzy w niedzielę 15 czerwca odwiedzą Port Rumia CH Auchan, aby przyłączyć się do wspólnej teatralnej zabawy.

Spektakl pt. „Witaminowa przygoda” to już szóste spotkanie dla najmłodszych z cyklu „Bajkowe niedziele”. Pełna przygód fabuła oraz barwne postaci dostarczą uczestnikom wielu wrażeń i oczywiście dobrą zabawę. Atrakcją będzie z pewnością bliski kontakt widzów z bohaterami opowieści, którzy wielokrotnie opuszczają scenę i działają wspólnie z maluchami. Losy zajączka Kicka to nie tylko zabawna przygoda, lecz także liczne przesłania dydaktyczne. Opowieść zachęca maluchy między innymi do czytania książek czy sięgania po warzywa i owoce, tak bardzo potrzebne dla prawidłowego rozwoju i zdrowia.

Spotkanie teatralne w ramach cyklu „Bajkowe niedziele” odbędzie się 15 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl pt. „Witaminowa przygoda” odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Komentarze na Facebooku

Tagi: