Dziś jest: Środa 12 Grudnia 2018
Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Pomóż Iwonie zdobyć tytuł Miss Polski na wózku!

Iwona Necel - kandytatka na Miss Polski na wózku 2016

Niepełnosprawna Iwona Necel walczy o tytuł najpiękniejszej Polki poruszającej się na wózku. To nie są zwykłe wybory miss. To pokazanie światu, że niepełnosprawność, to jeszcze żadna przeszkoda.

W IV edycji wyborów Miss Polski na wózku inwalidzkim udział biorą 42 piękne panie. Jedną z nich jest 28-letnia Iwona Necel mieszkanka pow. wejherowskiego.

Iwona Necel - kandytatka na Miss Polski na wózku 2016

Mam na imię Iwona, jestem wysoką blondynką o niebieskich oczach. Ukończyłam studia na kierunku logopedia. Obecnie pracuję i zajmuję się córeczką. Mam w sobie mnóstwo energii i zapału do życia. - mówi o sobie Pani Iwona

Iwona startowała już w pierwszej edycji konkursu Miss Polski na wózkach i choć nie dostała się do finału, nie poddała się. Postanowiła ponownie wystartować, ponieważ już sam start w wyborach był jest fajną przygodą, a wygrana nie jest najważniejsza.

Zobacz też: Miss Ziemi Pomorskiej – Głosuj na kandydatkę z Redy

Staram się zwalczyć wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Uwielbiam podróżować i zwiedzać świat. - dodaje Pani Iwoona

Aby oddać głos na Iwonę Necel wystarczy wejść na stronę www.jedyna-taka.pl i oddać swój głos! Głosowanie trwa do końca maja.

 

Komentarze na Facebooku