Dziś jest: Sobota 16 Grudnia 2017
Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2014 została Sandra Chojnowska [ZDJĘCIA]

Finalistki Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2014

Sandra Chojnowska z Gdańska została wybrana Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2014. Podczas Gali Finałowej, jaka odbyła się w niedzielny wieczór w GOK Pierwoszyno o tytuł ubiegało się 12 kandydatek.

Najpiękniejsze dziewczyny z Kaszub rywalizowały w dwóch kategoriach: nastolatki (9 kandydatek) i dorosłe (12 kandydatek). Zobaczyliśmy je m.in. w sukniach wieczorowych, sukniach ślubnych i strojach kąpielowych. Nastolatki wystąpiły też w strojach kaszubskich z kolekcji Brygidy Michalewicz.

Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2014 jest Sandra Chojnowska - 20 letnia mieszkanka Gdańska. Studentka Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, ma 170 cm wzrostu, jej wymiary to 85/62/88.

- Uwielbiam podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nieznanych mi wcześniej kultur. Zawsze byłam osoba kreatywną dlatego też interesuje się wizażem, projektowaniem wnętrz, ubrań oraz wszystkim co jest związane z designem, jednak moją największą pasją jest taniec - mówi Sandra Chojnowska Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2014

Pierwszą wicemiss została Magda Gutowska z Pogórza, druga wicemiss - Laura Pankiewicz.

Miss Polski Nastolatek Ziemi Kaszubskiej 2014 jest Weronika Rudnicka 17-latka z Gdańska. Pierwszą wicemiss zostałą Julia Sporek 14-latka z Gdyni, druga icemiss nastolatek - Żaneta Barbarewicz z Gdańska.

Miss Publiczności Ziemi Kaszubskiej - Magda Gutowska.
Miss Foto - Emilia Godzimirska z Rumi.

zobacz też: Rumia: Casting na Miss Ziemi Kaszubskiej i Pomorskiej 2014

Wybory prowadzili prezenterzy TVP Agnieszka Oszczyk i Sławomir Siezieniewski. W części artystycznej wystąpili Jacek Silski oraz Kabaret Czwarta Fala. Organizatorem imprezy była firma "Impresario" z Gdańska.

Reklama

Dodaj komentarz

Komentarze na Facebooku