Dziś jest: Niedziela 25 Czerwca 2017
Imieniny: Łucji, Wilhelma, Doroty

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Kickboxing trenuj w Wejherowie i Luzinie

Wejherowskie Stowarzyszneie Sportowe zaprasza na zajęcie z Kickboxingu

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, wspólnie z KTS-K GOSRiT Luzino zaprasza wszystkich chętnych na treningi kickboxingu w Wejherowie i Luzinie. Klub jest członkiem Polskiego Związku Kickboxingu, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów kickboxingu.

Treningi kickboxingu dla dzieci w Wejherowie: środa godz. 18:00 oraz piątek godz. 17:00, natomiast treningi w Luzinie: wtorek i czwartek godz. 16:45. Kickboxing dla grupy starszej w Wejherowie: poniedziałek godz. 20:00, środa godz. 20:00 oraz czwartek godz. 19:00.

W Wejherowie zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie na Os. Kaszubskim, w Luzinie na obiektach GOSRiT. Wszelkie informacje oraz kontakt w sprawie zapisów: trener i prezes Klubu: Rafał Karcz, tel. 695 650 914.

Należy też dodać, że Klub z Wejherowa należy obecnie do najbardziej aktywnych klubów kickboxingu w Regionie. Zawodnicy mają okazję startować w zawodach w Polsce i Europie, organizowane są obozy letnie i zimowe oraz egzaminy na stopnie wyszkolenia. Zapraszamy na stronę www.sportwejherowo.pl oraz www.kickboxing-luzino.pl

Oprócz zajęć z kickboxingu, Klub proponuje także zajęcia z zakresu karate sportowego dla dzieci, samoobrony (w obiekcie Tiger Gym w Wejherowie), a także członkostwo i udział w kąpielach zimowych wraz z Wejherowskim Klubem Morsów.

 

Reklama

Dodaj komentarz

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Wysyłając dane z tego formularza akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Komentarze na Facebooku