Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Egon - kolejny dramat zagłodzonego psa!!!

Egon zagłodzony pies rasy Tosa Ina

Wychudzony i zabiedzony został znaleziony w lesie, pomiędzy Rumią a Gdynią. Myślicie, że się błąkał? Nie! Został znaleziony, przywiązany grubym sznurem do drzewa!!!

Na szyi miał ciasno zapiętą kolczatkę. Pewne jest to, że do tak zaawansowanego stanu wychudzenia nie doprowadziło go pozostawienie w lesie. Jego "opiekun" intencjonalnie doprowadził psiaka do tak skrajnego stanu, by potem porzucić go niczym śmiecia!!!

Egon, to pies w typie Tosa Inu. Średnia waga tych psów plasuje się pomiędzy 54 a 77kg, Egon zaś, nie waży nawet połowy tej ilości. Psiak jest skrajnie wychudzony, zmęczony. Widać, że tam skąd pochodzi, nie było mu łatwo... Na szczęście psiak nie stracił wiary w ludzi. Mimo osłabienia i okrutnego traktowania jakie go spotkało, zaufał nam, nieśmiało merda ogonkiem na nasz widok i pozwala roztoczyć nad sobą opiekę. Póki co, przed Egonem szereg badań, rekonwalescencja oraz powolny powrót do normalności.

Egon pies rumia gdynia

Kochani! Pokazujecie, że jesteście pomocni na dobre i na złe, dlatego i tym razem bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Bardzo prosimy o wsparcie dla tego pokrzywdzonego psiaka. Za każdą pomoc będziemy ogromnie wdzięczni.
Numer konta: 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW Schronisko OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „ Egon”

Można również dokonać wpłaty poprzez konto PayPal, znajduje się na naszej stronie www.ciapkowo.pl w pasku po prawej stronie.

Egon potrzebuje również wsparcia w postaci: Karmy wysokoenergetycznej np.Acana, Husse, Royal Canin lub inne dobrej jakości dla psów ras dużych. Karmę mokrą np. Dolina Noteci, Animonda, Brit, Royal Canin Dziękujemy za każdą pomoc!!!

Pomóżcie nam pomóc Egonkowi!

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Reklama

Może ktoś rozpoznaje tego psa i zna właściciela to niech poda jego dane sam wymierzę mu sprawiedliwość . Najlepiej przywiązać go do łańcucha i zagłodzić, bo taka menda społeczna nie zasługuje by żyć. Co do animalsów to mam mieszane uczucia niech najpierw rozliczą złodziei z byłego zarządu typu wojciech m z wejerowa. Na swoim blogu rozpisuje się jak to kocha zwierzęta ale nie przeszkadzało mu to robić przekręty. Czego można oczekiwać po byłym ZSSMP-owcu przepraszam SS-mowcu.

Komentarze na Facebooku