Dziś jest: Poniedziałek 18 Grudnia 2017
Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Cyrk Zalewski w Rumi - przyjazny zwierzętom

Cyrk Zalewski 2016

W sobotę o godz. 16:00 w Rumi wystąpi najlepszy polski cyrk "Zalewski". Dla naszych czytelników przygotowaliśmy bezpłatne wejściówki.

Aby zdobyć bezpłatny bilet (osoba dorosła + dziecko do lat 10) wystarczy udostępnić ten artykuł na swoim profilu Facebookowym. Należy to zrobić najpóźniej do godz. 13:00 w sobotę 30 kwietnia. Bilety będą do odbioru przed spektaklem.

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie Zalewskich sięgają niemal 200 lat wstecz – syn właściciela – Kamil Zalewski – reprezentuje już ósme pokolenie artystów cyrkowych w rodzinie. We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program "Gwiezdny Cyrk" z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej – artykułów i sesji zdjęciowych.

Zobacz też: Cyrk Zalewski wystapił w Rumi [ZDJĘCIA]

Bogate kontakty twórców cyrku z najlepszymi artystami w Polsce i na świecie owocują programem na najwyższym światowym poziomie. Właściciele dbają o najmniejsze detale – począwszy od konferansjerki (np. Katarzyna Dowbor, Jarosław Kulczycki), scenografii na oprawie muzycznej skończywszy. Mogą się także szczycić poziomem opieki nad zwierzętami – etyczne traktowanie zwierząt jest jednym z priorytetów działalności tej instytucji. Artyści Cyrku Zalewski udzielają się także charytatywnie.

Kup bilety online

Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Assosiation. Każdy sezon ma być dla miłośników cyrku nowym odkryciem tej sztuki. Program bawi, zaskakuje, zapiera dech w piersiach.

30.04.2016 sobota godz. 16:00
Namiot Cyrku Zalewski
ul. Dąbrowskiego / Stoczniowców
Rumia

Reklama

Dodaj komentarz

Komentarze na Facebooku