Dziś jest: Piątek 19 Października 2018
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

VI Pomorska Gala Ślubna w Rumi

Pomorska Gala Ślubna 2012 w Rumi

Pomorska Gala Ślubna to event na którym wszystkich planujących śluby i wesela nie powinno zabraknąć – wiodące trendy w nadchodzącym sezonie, nowości na rynku ślubnym, najnowsze kolekcje, wiele atrakcji, a także nagrody! 25 listopada 2012 roku odbędzie się już szósta edycja Pomorskiej Gali Ślubnej w Hotelu Faltom (Rumia).

W latach ubiegłych kameralne wnętrza hotelu, przemiła atmosfera, a także ślubny glamour spowodowały, że wiele przybyłych na Pomorską Galę Ślubną par wróciło z niej zadowolonych i pełnych pomysłów do wykorzystania przy organizacji swoich ślubów i wesel.

Podobnie jak wtedy i w tym roku będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w dekoracjach wnętrz ślubnych, aranżacji florystycznych, zobaczyć pokazy sukien, skosztować deserów weselnych w formie ekskluzywnej czekoladowej fontanny, czy też propozycji cukierniczych wśród których królować będzie oczywiście tort weselny.

VI Pomorska Gala Ślubna to również prezentacje wielu renomowanych wystawców – w tym roku zapowiedzieli się już Celebrity BRIDAL (piękny pałac oferujący swe wnętrza na tę piękną okazję), OnyxART (biżuteria), Agata Dekoracje (romantyczne i delikatne dekoracje ślubne), Kultowy Ikarus (kultowy węgierski autobus jako pomysł na transport gości), a także wiele hoteli, fotografów ślubnych, czy tez firm projektujących zaproszenia i winiety na weselne stoły.

Jeśli planujesz ślub i wesele koniecznie musisz zarezerwować w swym kalendarzu dzień 25 listopada i pojawić się wraz z partnerem w Hotelu Faltom – rozpoczęcie Gali o godzinie 11.00, wstęp wolny.

W programie: pokazy światowych kolekcji 2013 (CYMBELINE PARIS, PRONOVIAS BARCELONA, Sincerity, JUSTIN ALEXANDER), degustacje, pokazy fryzur i makijażu, taneczne show, prezentacje dekoracji, zaproszeń, bielizny, fotografii, a także konkursy z nagrodami (nagroda główna – suknia ślubna firmy PRONOVIAS BARCELONA).

Więcej informacji na stronie internetowej Pomorskiej Gali Ślubnej.

Komentarze na Facebooku