Dziś jest: Piątek 19 Października 2018
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Pomorska Gala Ślubna 2015 w nowym miejscu - Hotel Marriott Courtyard w Gdyni

Pomorska Gala Ślubna to niepowtarzalna okazja dla młodych par, które w jedym miejscu znajdą szeroką gamę usług potrzebnych do organizacji ślubu i wesela. W tym roku targi weselne odbędą się w nowym hotelu Marriott w Gdyni.

Targi weselne "Pomorska Gala Ślubna" odbywały się dotychczas w Rumi, jednak rosnąca ilość wystawców oraz duże zainteresowanie przyszłych Par Młodych spowodowała, że organizatorzy zdecydowali na zmianię miejsca. 

Wypromuj swoją firmę

Zaistniej tam gdzie Młode Pary Cię szukają! Zapełnij terminarz na rok 2016 i 2017.Pomorską Galę Ślubną co roku odwiedza coraz większa liczba przyszłych Par Młodych. Z każym rokiem przybywa także wystawców. Liczne pokazy, prezentacje i konkursy z rekordową ilością atrakcyjnych i wartościowch nagród jak również kameralna i elegancka forma imprezy wpływa na jej coraz większą atrakcyjność i niepowtarzalność.W tym roku IX Pomorska Gala Ślubna odbędzie się w nowym miejscu, w nowym Hotelu w samym centrum Gdyni, nad morzem z pięknym widokiem na port, Skwer Kościuszki i basen jachtowy - w Hotelu COURTYARD MARRIOTT Gdynia Waterfron.

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji: Pomorska Gala Ślubna

Nagrody główne jakie mieliśmy w latach porzednich to między innymi Suknia PRONOVIAS Barcelona o wartości 5000 zł, Suknia Ślubna Sincerity o wartości 4000 zł i Suknia Ślubna o wartości 3000 zł. Dodatkowo były nagrody w postaci kompletów bielizny ślubnej marki Simone Perele, biżuterii, zaproszenia ślubne, sesje fotograficzne, rabaty i wiele innych. W tym roku również nie zabraknie nagród.

Patronat medialny nad Pomorską Galą Ślubą sprawuje portal Małe Trójmiasto Kaszubskiej. W reklamę tego wydarzenia zaangażowanych jest też wiele mediów z rejonu woj. pomorskiego a także ogólnopolskich takie jak: Radio Kaszebe, ogólnopolski Magazyn Wedding, Magazyn Prestiż, Magazyn Dolce Vita, gazeta Express, Gazeta Rumska, Gazeta Kaszubska, portal GWE24.pl, BiznesNaFali.pl, MTK.pl, Sluby-24.pl, SalaDlaCiebie.pl, WszystkoDlaSlubu.pl, SlubGlamour.pl, Slub-Wesele.pl, ABCslubu.pl, PobieramySie.pl, Wytwórnia Ślubów. Reklama IX Pomorskiej Gali Ślubnej pojawi się Radio Kaszebe, jak również na plakatach i ulotkach oraz na ekranach ledowych.

Sponsorami imprezy są światowej sławy liderzy w projektowaniu sukien ślubnych: hiszpańska firma PRONOWIAS Barcelona, francuska Cymbeline PARIS, amerykańska Sincerity, francuska firma produkująca piękną bieliznę Simone Perele reprezentowane na trójmiejskim rynku przez salon Celebrity BRIDAL z Gdyni oraz od dwóch lat firma PAWO, producent garniturów i garderoby męskiej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym pięknym wydarzeniu jakim jest IX Pomorska Gala Ślubna. Nie daj się wyprzedzić konkurencji!

Skontaktuj się z nami już dziś - pomożemy wypromować Twoją firmę! info@PomorskaGalaSlubna.pl tel. 510 287 589

Pomorska Gala Ślubna w hotelu Mariott w Gdyni

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Reklama

Miało się wrażenie że konkurs z wybraniem sukni garnituru bądź nagrody kosmetycznej był ustawiony. Szokiem było dla większości iż po zgłoszeniu się na kuponie trzebabylo przetestować swój refleks i spróbować być pierwszym w zadzwobiebiu na dany nr. Odziwo wygrały pary które siedziały gdzieś na uboczu, i Odziwo jedna z Pan była modelka pokazu. Drugiej ochoczo kibicować panie z salonu kosmetycznego. A trzeciej pani panie z salonu sukien. Stojące obok pary również nie ukrywany zdziwienia połowa ludzi rozplanowanie się gdy usłyszała o konkursach. Nie rozumiem dlaczego nie mogło być normalnego losowania jak to na konkursy przystaje. Zniecheca i jeśli ktoś z znajomych bd chciał iść odradza czekania kilku godz na wyniki konkursu

Komentarze na Facebooku