Dziś jest: Wtorek 20 Listopada 2018
Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Stanisław Pogorzelski nowym wiceburmistrzem Rumi

Stanisław Pogorzelski - zastępca Burmistrza Rumi

Stanisław Pogorzelski 2 marca 2015 został powołany przez Michała Pasiecznego na stanowisko zastępcy Burmistrza Miasta Rumia ds. społecznych.

Nowy zastępca burmistrza miasta Rumi ds. społecznych jest absolwentem studiów magisterskich i doktoranckich na Uniwersytecie Gdańskim. Związany z marketingiem i komunikacją od ponad dziesięciu lat w renomowanych agencjach marketingowych i public relations. Realizował projekty sponsoringowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym z udziałem m.in. Zinedine’a Zidane’a czy Roberta Kubicy dla takich klientów, jak Orange, Danone, Coca-Cola, Castrol, UEFA, Totalizator Sportowy, Orlen.

Praca w samorządzie, a do tego w miejscowości z którą jestem rodzinnie i emocjonalnie związany, to ogromny zaszczyt, ale i wyzwanie. Mam nadzieję, że moja wiedza, pomysły i doświadczenie szybko zaowocują ciekawymi projektami dla miasta - mówi Stanisław Pogorzelski, wiceburmistrz Rumi.

Zobacz też: Michał Pasieczny nowym burmistrzem Rumi

Autor licznych publikacji z zakresu marketingu sportowego. Wykładowca akademicki. Od 2004 roku brał udział w działaniach marketingowych Polskiego Związku Rugby jako konsultant, a od 2007 jako członek Zarządu i rzecznik prasowy.

Pogorzelski specjalizuje się w tworzeniu strategii i obsłudze projektów sponsoringowych dla marek. Jest również ekspertem z zakresu komunikacji branży hazardowej.
Havas Sports & Entertainment to agencja komunikacji wyspecjalizowana w sporcie i rozrywce. Działając na 20 rynkach na całym świecie, Havas SE łączy marki z konsumentami, wykorzystując pasje. Polski oddział działa od 2008 roku, obsługując m.in. takich klientów, jak Coca-Cola, adidas, Reebok, Dalkia, AXA, Kia, Castrol czy BP.

Komentarze na Facebooku