Dziś jest: Czwartek 13 Grudnia 2018
Imieniny: Łucji, Otylii

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Wielkie otwarcie sklepu JYSK w Galerii Rumia

Jysk

30 maja 2014 r. (piątek) nastąpi huczne otwarcie nowego sklepu JYSK w Rumi. Tego dnia na klientów czeka dużo atrakcji i wyjątkowych ofert w niskich cenach.

Pochodząca z Danii sieć sklepów JYSK, jest jedną z najszybciej na świecie rozwijających się sieci handlowych sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Otwarcie sklepu dopełnia strategię ekspansji JYSK na polskim rynku, która zakłada 250 sklepów w całej Polsce.

Zobacz też: Jysk otworzy sklep z artykułami "Wszystko dla domu" w Galerii Rumia

30 maja (piątek) już od godz. 8:00,  mieszkańców Rumi i okolic czeka moc atrakcyjnych ofert:

  • 100 pierwszych klientów, którzy tego dnia zrobią zakupy za min. 20 zł, otrzyma gratis w postaci kołdry letniej o wartości 50 zł.
  • Dodatkowo o godz. 11:00, 12:00, 14:00 i 15:00 zostaną wypuszczone balony z ukrytymi kuponami rabatowymi. Do rozdania przygotowano 40 kuponów rabatowych o wartości 50 zł.
  • Od soboty 31 maja przez 6 kolejnych dni obowiązywać będą wyjątkowe Oferty Dnia.
  • Od 30.05 do 7.06 obowiązuje również unikalna oferta rabatowa dostępna tylko w pierwszych dniach otwarcia sklepu.

Globalna sieć blisko klientów

Historia JYSK w Polsce zaczęła się w roku 2000, kiedy w Gdańsku powstał pierwszy sklep. W ciągu ponad 14 lat JYSK otworzył w Polsce 160 sklepów, co należy uznać za sukces w rozwoju wielkopowierzchniowych sklepów z wyposażeniem do domu na naszym rynku.

Ekspert w kulturze snu

JYSK jest jednym z największych w Europie sprzedawców kołder, poduszek, materaców, kompletów pościeli i innych produktów związanych z  kulturą snu.

Posiada bardzo szeroki asortyment artykułów do sypialni odpowiadający różnym potrzebom i możliwościom swoich klientów. Oferuje przedłużoną gwarancję na większość swoich produktów, a także umożliwia przetestowanie materaca w swoim domu. We wszystkich sklepach JYSK czeka na klientów kompetentny i pomocny personel, który pomoże przy wyborze właściwego produktu.

Sklep JYSK w Rumi:

  • Powierzchnia sklepu to około 1000 m².
  • Znajduje się w Rumi, ul. Sobieskiego 14A (Galeria Rumia)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Reklama

Komentarze na Facebooku