Dziś jest: Środa 12 Grudnia 2018
Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Pomóż Mikołajowi w jego świątecznej pracowni!

Dziadek Mróz

Błyszczące bombki, barwne choinki czy figurki Mikołaja – między innymi takie świąteczne ozdoby stworzą własnoręcznie najmłodsi goście Portu Rumia podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych. W najbliższą sobotę maluchy będą mogły także spotkać się z samym świętym Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię. Wstęp wolny!

W warsztacie świętego Mikołaja praca wre! Wszystkie elfy zajęte są pakowaniem prezentów dla dzieci, a trzeba jeszcze stworzyć świąteczne dekoracje. Zdaje się, że poczciwy brodacz będzie potrzebować pomocy najmłodszych gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Będzie go można wesprzeć w najbliższą sobotę 6 grudnia podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych.
Pod czujnym okiem pomocników Mikołaja dzieci własnoręcznie ozdobią styropianowe figurki, tworząc wyjątkowe świąteczne dekoracje. W ruch pójdą różnokolorowe farbki, mieniące się cekiny i błyszczący brokat. Stworzone podczas zajęć bombki, choineczki, gwiazdki i figurki Mikołaja maluchy będą mogły zabrać ze sobą do domu. Z pewnością ich widok ucieszy brodacza, gdy odwiedzi on maluchy w Wigilię.
Atrakcją będzie również kącik fotograficzny, w którym dzieci będą mogły spotkać się z samym Świętym Mikołajem. Spotkanie to będzie upamiętnione na fotografii, która zostanie wydrukowana na miejscu i wręczona maluchom.
Świąteczne spotkanie z Mikołajem odbędzie się w sobotę 6 grudnia w Porcie Rumia przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Dekoracje oraz pamiątkowe zdjęcia będzie można wykonać od godziny 12.00 do godziny 18.00. Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

 

Komentarze na Facebooku